31 қазанда Ермек Серкебаев атындағы дарынды балалар мектебінің базасында облыстық вокалистер байқауы өтті, оған «Бірінші гимназия» КММ оқушылары қатысып, жүлделі орындарға ие болды:
1. Саржанова Диана - II орын (9а сынып);
2. Ермоленко Марьяна - III орын (8а сынып);
Жетекшісі: Мироедова Елена Юрьевна
  1. Шараға жалпы білім беретін, музыка мектептері мен студиялардың оқушылары қатысып, барлық балалар тең дәрежеде бағаланды.
  2. Нәтижелерін білікті қазылар алқасы қорытындылады, қазылар алқасының құрамына:
  1. Ермек Серкебаев атындағы өнер колледжі - өнерде дарынды балаларға мамандандырылған мектеп – интернат «кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры, профессор, ҚР Еңбек сіңірген өнер қайраткері, білім беру ісінің құрметті қызметкері - Көшенова Р.А.;
  2. «Мәдениет саласының еңбегі» төсбелгісінің иегері, облыстық филармонияның солисі. Ақан Сері, «академиялық ән айту» сыныбы бойынша өнер колледжінің оқытушысы –Таушева Д. Б.;
  3. «Мәдениет саласының еңбегі» төсбелгісінің, облыстық филармонияның солисі, Ақан Сері , Ыбырай Алтынсарин атындағы төс белгісінің игері, «домбырамен ән айту» сыныбы бойынша өнер колледжінің оқытушысы -Айтбаев Ж. Х.;
  4. Облыстық, Республикалық байқаулардың лауреаты, ІІ орын иегері, Халықаралық Дельфий ойындары, өнер колледжінің оқытушысы, «Эстрадалық ән салу» сыныбының оқытушысы – Тілеубай А.Б.кірді.
  5. Бағалаудың негізгі критерийлері: әртістік, орындаушылық жарқындық, этикалық мазмұн, көркемдік мәнерлілік болды.